Jdi na obsah Jdi na menu
 


Domove, sladký domove...

20. 4. 2008

Říká se : Všude dobře, doma nejlíp. A také je to svatosvatá pravda! Svoji klícku bych za nic nevyměnil! Mám v ní pohodlí, bezpečí, zábavu, prostě všechno co potřebuji k životu!

Základem správné klícky jsou vždycky piliny! Na dně klece nebo terária musíme mít piliny. Jednak proto, že se v nich dokážeme prohrabovat a tunelovat děsně dlouho a jednak proto, že zrovna v nich končí naše výkaly. 

 

Obrazek

 Pak bychom v naší kleci chtěli mít domeček, mističku s papáním, napáječku a běhací kolo, popřípadně jiné atrakce na kterých můžeme řádit od rána do večera.

Obrazek

Obrazek

 

Obrazek

Obrazek

Samozřejmě že záleží i na tom jakou klec nebo terárko pro vašeho mazlíčka koupíte. Například já mám úžasnou klec s druhým patrem! Ovšem záleží i na vašem křečkovi, protože každý křeček jej jiný a každému se líbí něco jiného. Znám křečka, který měl dokonce tří patrovou klec, ale protože bylo pro toho křečka obtížné na další patra vylézt, byl ze své klece nešťastný a nakonec se mu pořídila jiná. Ale mě druhé patro rozhodně nevadí! Jak říkám, nevybírejte si podle toho co se líbí vám, ale podle toho co se líbí vašemu křečkovi a teprve pak budete oba šťastní!

A takto vypadá moje klec.

 

 

 

Obrazek